Kampingová chata Vlčí Bouda

Součástí Rudoltické myslivny je i kampingová chata Vlčí Bouda, parkoviště a louka u chaty, které jsou klidným místem k táboření a relaxaci.

Kapacita chaty je do 5-ti osob, je vybavena 2 samostatnými postelemi v přízemí, spacím patrem a kuchyňským koutem (vařič, varná konvice, lednice s mrazícím boxem, mikrovlnka, nádobí, kanystr na pitnou vodu). Součástí je vnitřní i venkovní posezení, zahradní gril a klasické ohniště. Suchý záchod, solární sprcha a umývárna s dřezem je venkovní mimo chatu. Nechybí ani wifi, topení a ventilátor.

Krom nocování v chatě je možné stanovat na louce nebo přespat v obytném autě či karavanu. Pro Vaše pohodlí, klid a soukromí, je kapacita ubytovacích jednotek omezena na 5 (ubytovací jednotka = chata/stan/obytné auto či karavan).

Po předchozí dohodě je možné pronajmout si celý areál – např. pro Váš soukromý Base camp. V takovém případě je možno obsadit až 15 ubytovacích jednotek (stanů, obytných aut a pod.). Max. 30 osob na soukromou akci.

Ubytování psa je možné. (pes zajištěn na vodítku – pozemek u chatky není oplocen!, přes noc v kennelce, v autě nebo v předsíni chatky).

Je možné ubytovat i Vašeho koně (umístění do ohrady se stromy vedle chatky). Koně lze ubytovat pouze od jednoho majitele, případně koně od ubytovaných, jejichž koně spolu vychází – nelze je v ohradě oddělovat.

Na myslivně kromě nás bydlí početná smečka tažných psů a občasné vytí patří ke zdejšímu koloritu stejně jako šumění lesa a hučení potoka.

Místo je dobrou výchozí polohou (turistický rozcestník Rudoltice – myslivna) pro turistické, cykloturistické i koňské výlety v okolí. Doporučujeme výlet na Klepáčov, Skřítek, Alfrédku, Ztracené kameny, Praděd, zříceninu Rabštejn, koupání ve vodní nádrži Krásné,… Nebo můžete zajet do Velkých Losin na zámek, do termálů, do vyhlášené čokoládovny, pivovaru Zlosin nebo navštívit muzeum ruční papírny.

Pokud budete mít zájem, tak je možné si zakoupit pstruhy nebo siveny čerstvě ulovené jen pro vás.

ohrada pro koně u chaty
okolí chatky